Cześć, nazywam się Barbara Górnicka-Naszkiewicz.Aktywizuję potencjał super wieku!

Co to znaczy? Działam w następujących obszarach:

  • piszę teksty o tematyce Silver,
  • tworzę content opiniotwórczy: recenzuję i rekomenduję projekty, przedsięwzięcia i usługi skierowane do pokolenia 50+,
  • wydaję i redaguję aktywizacyjne media senioralne,
  • pomagam firmom i organizacjom w komunikacji z  dojrzałym klientem lub odbiorcą,
  • dzielę się wiedzą podczas konsultacji indywidualnych,
  • szkolę w zakresie najnowszych metod aktywizacji, dziennikarstwa i mediów.
Barbara Górnicka-Naszkiewicz współpraca

Pisanie

Codziennie łączę doświadczenie dziennikarskie z copywriterskim zacięciem, by tworzyć coraz lepsze treści. Specjalizuje się w tematyce dotyczącej Pokolenia Silver i komunikacji z dojrzałym klientem. 

Pomagam przedsiębiorcom i wydawcom w dotarciu do dojrzałego klienta i czytelnika poprzez silver content marketing. Piszę artykuły aktywizacyjne, edukacyjne, eksperckie, SEO, blogowe, ale również i dziennikarskie (felietony, wywiady, noty prasowe, reportaże). Opiniuję i rekomenduję przedsięwzięcia skierowane do osób 50+.

Jeśli chcesz, mogę napisać coś także dla Ciebie. Skontaktuj się ze mną, ustalimy szczegóły.

Zobacz wybrane realizacje:
Recenzja reality show TV Puls: Seniora chatka dla czterolatka
Prowadzenie bloga: SeniorLux
Artykuł SEO dla Dom Opieki Senior Med
Rekomendacja Krajowego Rejestru Domu Opieki
Nota prasowa dla Krajowy Instytut Gospodarki Senoralnej
Recenzja aplikacji SeniorApp

Promocja, reklama, afiliacja

Wydaję media senioralne – magazyn Super Senior. Na jego łamach oraz we współpracy z mediami w całej Polsce pokazuję, jak aktywizować potencjał super wieku. Możesz go przeczytać tutaj. Prowadzę też opiniotwórczego bloga.

Docieram precyzyjnie do osób pracujących z seniorami – animatorów, edukatorów, opiekunów, instytucji i organizacji senioralnych. Jeśli kierujesz do nich swoją ofertę, nasza współpraca przyniesie Ci wiele korzyści.

Napisz do mnie, a konkretnie ustalę, jakie działania przyniosą najlepsze efekty Twojej firmie.

Warsztaty, kursy i szkolenia

Jestem promotorem nowatorskich metod aktywizacji osób starszych: poprzez dziennikarstwo obywatelskie, twórczość literacką i folklor. Prowadzę również warsztaty dziennikarskie dla przedstawicieli organizacji i instytucji senioralnych.

Stworzyłam pierwszy w Polsce kurs online „Aktywizacja seniorów poprzez dziennikarstwo obywatelskie”, który wspiera animatorów i edukatorów senioralnych w wydobywaniu potencjału intelektualnego osób na emeryturze. Prowadzę też zamknięte szkolenia.

Skontaktuj się ze mną, jeśli chcesz, bym poprowadziła dla Ciebie szkolenie lub warsztaty. Możesz też dołączyć do organizowanych cyklicznie wydarzeń.

Współpraca i feedback

Nie wiesz jak dotrzeć do pokolenia 50+? Nie jesteś pewny, czy proponowane przez ciebie produkty/usługi/projekty spełnią oczekiwania tej grupy odbiorców? A może bezskutecznie starasz się do nich dotrzeć? Chętnie dzielę się swoją wiedzą z zakresu silver content marketingu.

Jeśli potrzebujesz wsparcia – napisz do mnie. Konsultacja 1:1 szybko pomoże Ci rozwiać wątpliwości i obrać odpowiedni kierunek działania.

Konsultacje Super Senior

W czym mogę Ci pomóc?

Dlaczego warto mi zaufać?

Projekt Super Senior to moja pasja, za którą idzie nieustanny rozwój kompetencji. Podczas współpracy kieruję się zawsze konkretami: twarde dane, najnowsze trendy i wiedza o niezmiennej ludzkiej naturze. Oto kilka powodów, dla których warto podjąć ze mną współpracę:

Barbara Górnicka-Naszkiewicz Super Senior

Opinie I rekomendacje

Przeprowadzone konsultacje dotyczące naszej działalności. Uważam za bardzo wartościowe, miłe i pełne merytorycznej wiedzy. Otrzymałam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania w kwestii tworzenia i publikacji treści w obszarze sliver contentu lub innych zagadnień dotyczących pracy z dojrzałym odbiorcą. Otrzymałam dalsze wskazówki, język konsultacji był zrozumiały, a cała rozmowa przebiegła w przyjaznej atmosferze. szczerze polecam kontakt z Panią Barbarą. Ze swojej strony pozdrawiam i życzę sukcesów!
Pomoce dla seniora
Małgorzata olejnik
Sklep Medyczny dla Seniorów i Niepełnosprawnych - pomocedlaseniora.pl
Przeprowadzone konsultacje dotyczące naszej działalności. Uważam za bardzo wartościowe, miłe i pełne merytorycznej wiedzy. Otrzymałam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania w kwestii tworzenia i publikacji treści w obszarze sliver contentu lub innych zagadnień dotyczących pracy z dojrzałym odbiorcą. Otrzymałam dalsze wskazówki, język konsultacji był zrozumiały, a cała rozmowa przebiegła w przyjaznej atmosferze. szczerze polecam kontakt z Panią Barbarą. Ze swojej strony pozdrawiam i życzę sukcesów!
Podlaskisenior
Bożena bednarek
redaktor naczelna portalu podlaskisenior.pl
Właścicielka firmy "Studio B", pani Barbara Górnicka-Naszkiewicz prowadziła nasz serwis internetowy w zakresie redaktorskim oraz jako administratorka. Świetne artykuły oraz wysokie kompetencje wpłynęły bardzo na jakość i atrakcyjność serwisu. Nie do przecenienia jest też wiedza z zakresu mediów społecznościowych, jak i narzędzi służących promocji oraz sprzedaży w sieci. Elastyczność oraz doskonała znajomość grupy docelowej, do której skierowany jest nasz serwis była dodatkowym atutem. Szczerze POLECAM !
kobietapo60.pl
aradiusz woch
Wydawca portalu kobietapo60.pl
Konsultacja była rzeczowa, a treści przekazane w zrozumiały sposób. Dzięki konsultacji zwróciłam uwagę na kwestie, których wcześniej nie dostrzegałam. Konsultacja zainspirowała mnie do działania!
seniorlux
ewelina semeniuk-burczak
Sklep seniorlux.pl
Rozmowa przeprowadzona w bardzo serdecznej atmosferze, przekazane treści konkretne i merytoryczne. Pani Barbara jest znawcą tematu senioralnego. Dlatego od takich osób powinniśmy się uczyć. Dziękuję.
urszula dubkowska
Animator senioralny
Współpracuję z Panią Barbarą w zakresie tworzenia contentu o tematyce flexi. Aktywność zawodowa i pozazawodowa pokolenia 50+ jest dla nas obu zagadnieniem bardzo ważnym, więc doskonale się rozumiemy. Potwierdzam profesjonalizm wszelkich jej działań content marketingowych. Zawsze rzetelna, terminowa i pomocna. Potrafi dawać bardzo cenne i konstruktywne informacje zwrotne. Jej wiedza, doświadczenie i otwartość umysłu sprawiają, że współpraca z nią jest bardzo efektywna. Polecam i każdemu życzę takiej osoby w zespole!
Beata Ryba
Beata Ryba
Marketing manager portalu Flexi.pl
Pani Barbara rzetelnie przygotowała się do spotkania. Zapoznała się z profilem naszej działalności i modelem biznesowym. Podczas konsultacji zadawała trafne pytania i wskazywała mocne i słabe strony nasze działalności. Otwierała oczy na sprawy, których sami nie zauważyliśmy. Podawała konkretne przykłady i rozwiązania niektórych problemów, tworząc w ten sposób wstępny zarys strategii, którą będziemy mogli wdrożyć. Posługiwała się zrozumiałym językiem i wyjaśniała, jakie są zależności pomiędzy działaniami, które powinniśmy podjąć, a efektami, jakie możemy uzyskać. Czyli w skrócie: co, jak i dlaczego powinniśmy zrobić, żeby osiągnąć zamierzone cele. Absolutnie uważam czas poświęcony na rozmowę z Barbarą za inwestycję w rozwój naszej firmy.
Polka50plus
Katarzyna Laskowska
Portal polka50plus.pl

Współpraca

A co mogę zrobić dla Ciebie?

Masz pytania? Pytaj śmiało!

Zapisz się do newslettera!👋

Jeden klik, a jako pierwszy poznasz wartościowe treści

👉 Wsparcie i aktywizacja seniorów

👉Pomysły na zajęcia terapeutyczne i aktywizacyjne

👉Projekty i przedsięwzięcia podnoszące jakość życia osób starszych

Nie bój się spamu! Wysyłam tylko najlepsze treści!